Zlatý kovový svícen Golden Heron od Bold Monkey M – dokonalá kombinace stylu a luxusu

Designově jedinečný svícen Golden Heron značky Bold Monkey hledá svou inspiraci ve světě zvířat.

Přebírá motiv kuří nožky, který přetváří do stylového svícnu. Kovový svícen ve zlaté barvě je nezaměnitelnou a originální dekorací, která zaujme a zapamatujete si jí, přesně jako koncept značky Bold Monkey.

Stylová a originální dekorace do každého interiéru

Golden Heron svícen je dokonalou kombinací stylu a luxusu, který se hodí spíše do moderně laděných interiérů a designového prostředí, stejně tak komerčních prostor.

Je vhodný jako základní kousek do nějakého minimalistického interiéru, který chybí jiskru, nebo speciální doplněk, který dokáže ozvláštnit každý prostor. Lze ho kombinovat s dalšími dekoračními prvky nebo ho nechat jako samostatnou dominantu místnosti.

Jak si udržet svícen Golden Heron v perfektním stavu

K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla.

Je velmi důležité dávat pozor, aby se svícen nepoškrábal, proto doporučujeme nepoužívat abrazivní čistící prostředky nebo chemikálie, které by mohly materiál svícnu poškodit.

Odkaz na nákup svícnu Golden Heron

Pokud chcete svůj interiér oživit stylovým a originálním doplňkem, klikněte na následující odkaz a objednejte si svícen Golden Heron značky Bold Monkey.

Svícen Golden Heron od Bold Monkey

Spolu s kvalitou a designem nabízí Bold Monkey vysokou míru odolnosti a kvality svých výrobků. Svícen Golden Heron není výjimkou a jeho kvalita a odolnost jsou na špičkové úrovni, přičemž cena zůstává velmi přijatelná.

Zlatý kovový svícen Golden Heron od Bold Monkey M – dokonalá kombinace stylu a luxusu, který zaujme a ozvláštní každý prostor, a to jak doma, tak v komerčních prostorách.