Závěsné svítidlo Zikzak Camlı 4lü z habrového dřeva – krása a elegance pro vaše interiéry


Budiž světlo ♥

Jako mávnutím kouzelným proutkem si rozzáříte své místnosti díky tomuto závěsnému svítidlu. Zikzak Camlı 4lü je kousek, který by neměl chybět v žádném interiéru. Kombinace pevného kovu a habrového dřeva vytváří neotřelý, ale elegantní vzhled, který okouzlí na první pohled.

Designový kousek do rustikálního a industriálního stylu

Svým neotřelým designem perfektně zapadne do rustikálního a industriálního stylu. Ať již se jedná o moderně zařízený byt, nebo starší dům s originálními prvky, toto závěsné svítidlo bude kouzlit dokonalou atmosféru. Zikzak Camlı 4lü je rovněž vhodné do obchodních a společenských prostor, kde udělá dojem na každého hosta.

Jak funguje Zikzak Camlı 4lü?

Jeho konstrukce je z pevného kovu a habrového dřeva, které patří mezi nejtvrdší dřevinu z českých lesů. Závěsné svítidlo lze připevnit pomocí řetězu, který se přizpůsobí výšce, ve které má být svítidlo umístěno. Vhodné jsou žárovky s Edisonovým závitem, které dokonale lichotí designu celého kusu.

Kde svítidlo zakoupit a jaké jsou jeho parametry?

Žárovky nejsou součástí balení. Pokud si chcete toto originální svítidlo zakoupit, můžete tak učinit na webových stránkách Maliboo.cz. Zikzak Camlı 4lü má 4 zdroje světla a suasní kabel pro připojení do sítě. Celková délka svítidla je 110 cm, jeho šířka 15 cm a výška 20 cm, takže bude ideální do středních a větších místností.

Nechte se okouzlit krásou a elegancí závěsného svítidla Zikzak Camlı 4lü z habrového dřeva a udělte svým místnostem tu nejlepší atmosféru. A to vše díky jednoduchému, ale velmi efektivnímu designu, který jistě potěší každého milovníka neotřelých interiérů.

Zde naleznete závěsné svítidlo Zikzak Camlı 4lü na Maliboo.cz