Yankee Candle Vanilkový Košíček – Vonná svíčka s dobou hoření 65 hodin


Pro příjemný večer s přáteli, k relaxování při četbě, ve sváteční okamžiky nebo chvilky, kdy potřebujete pozvednout náladu. Americké svíčky Yankee Candles svými sugestivními bohatými vůněmi dokáží proměnit atmosféru během mžiku plamínku. Nechte se okouzlit kvalitou zpracování a poetickými příběhy, které stojí za každou vůní.

Historie značky Yankee Candle

S americkou značkou Yankee Candle je spojen krásný příběh, který začal v prosinci 1969. Jeden šestnáctiletý hoch chtěl udělat radost své mamince a vyrobil pro ni svíčku z dětských voskovek. Jmenoval se Mike Kittredge a z původního dárku pro maminku vytvořil svíčkové impérium, jehož kouzlo spočívá v těch nejkrásnějších vůních. Hlavní ingredinecí svíček Yankee je nejlepší rafinovaný parafín a vonné oleje s přírodními výtažky květin, ovoce a koření. Každá svíčka je balená do kvalitního skla a její součástí je bavlněný, ručně rovnaný knot.

Vůně svíček Yankee Candle

Vonné oleje používané v Yankee Candle jsou přírodního původu a obsahují extrakty ze skutečných květin, ovoce a koření. Vůně jsou vyvážené a sugestivní, dokážou během chvíle proměnit atmosféru v místnosti. Vůně vanilkového košíčku je jednou z těch nejoblíbenějších. Božská vůně teplé vanilky s máslovou pěnou a špetkou citrónu vytváří nádhernou atmosféru pro relaxaci a uklidnění.

Jak používat Yankee Candle Vanilkový Košíček

Nejprve odstraňte veškeré obaly z vůně a zkontrolujte, zda je knot rovný. Zapalte svíčku a nechte ji hořet alespoň hodinu a půl, aby se vytvořila nádherná rovnoměrná pánev na povrchu vosku. Poté můžete svíčku rovnou hasit nebo ji nechat hořet dál po dobu dalších několika hodin.

Svíčka Yankee Candle Vanilkový Košíček má dobu hoření 65 hodin, takže ji můžete užít po celou dobu, kterou potřebujete pro uklidnění, relaxaci nebo vytvoření příjemné atmosféry ve vaší domácnosti.

Kde koupit Yankee Candle Vanilkový Košíček

Yankee Candle Vanilkový Košíček můžete zakoupit na www.crosta.cz. Tato internetová stránka nabízí nejen tuto svíčku, ale i mnoho dalších vůní, které vám pomohou vytvořit příjemnou a uklidňující atmosféru ve vašem domově.

Svíčky

Nechte se okouzlit krásnou vůní vanilkového košíčku a požádejte o ruku svého partnera, nebo ji použijte jako součást vašeho večerního relaxu. Každá svíčka Yankee Candle vám nabídne nejen vůni, ale i kousek krásného a poetického příběhu. Užijte si ji a uvolněte se při příjemných vůních.