Stylové nástěnné svítidlo Rhino od KARE Design


Nástěnné svítidlo v loveckém a mysliveckém stylu

Líbí se vám lovecký a myslivecký styl, ale nemáte žádnou vlastní trofej? Nevadí, nástěnné svítidlo Rhino od KARE Design má řešení a navíc během výroby žádné zvíře nezahynulo!

Svítidlo Rhino je v podobě hlavy nosorožce, kterému z nosního rohu vyrůstá krásné a jednoduché svítidlo s příjemným neoslňujícím světlem. Navíc svítidlo je vyráběno z neškodných materiálů a dodává se s energeticky úspornou žárovkou, takže vaše myslivecká vášeň nemusí být kompromisem pro ochranu přírody.

Vhodné pro mnoho různých stylů interiérů

Svítidlo Rhino je vhodné pro mnoho různých stylů interiérů. Můžete jej umístit do obývacího pokoje, ložnice, nebo dokonce i do koupelny pro loveckou atmosféru i v té nejintimnější místnosti vašeho domu.

Styl nástěnného svítidla Rhino lze dobře zkombinovat s přírodními materiály, jako je dřevo a kámen, přičemž samotná hlava nosorožce dodává prostoru zajímavý prvek a unikátní atmosféru.

Nástěnné svítidlo Rhino

Nakupujte stylové nástěnné svítidlo Rhino od KARE Design online

Pro více informací o nástěnném svítidle Rhino od firmy KARE Design a pro nákup tohoto originálního svítidla, navštivte stránky naradi-cz.cz, kde vám rádi poskytneme více informací o produktu, ceně a dopravě.

Získejte kousek lovecké atmosféry a zajímavého designu do vašeho domova s nástěnným svítidlem Rhino od KARE Design.

Nástěnné svítidlo Rhino