Stylová obývací stěna ANTOFALLA 14 v bílém lesku pro moderní interiéry


Pokud hledáte něco, co by dokázalo ozvláštnit váš obývací pokoj a přitom by zároveň poskytovalo dostatek úložného prostoru, stylová obývací stěna ANTOFALLA 14 v bílém lesku bude určitě tím pravým řešením. Jedná se o moderní a elegantní sestavu, která se hodí do každého interiéru.

Vzorová sestava obývacího pokoje

Zapomeňte na nudné a jednotvárné obývací stěny a pojďte si představit tuto krásnou a vkusnou sestavu. Uvádíme ji pouze jako ilustrativní příklad jedné z možných sestav, kterou lze poskládat z jednotlivých segmentů a každý díl lze zakoupit zvlášť.

Barva: korpus – bílá, dvířka – bílý lesk

Materiál: lamino 16 mm

Sestava se skládá z závěsných skříněk typu 9, 6 a 5 v různých rozměrech. Konkrétně:

  • Závěsná skříňka typ 9 (105 x 36,8 x 40 cm) – 3 kusy v sestavě
  • Závěsná skříňka typ 6 (105 x 35 x 32 cm) – 3 kusy v sestavě
  • Závěsná skříňka typ 5 (70 x 35 x 32 cm) – 2 kusy v sestavě

Je potřeba mít na paměti, že závěsnou skříňku typ 9 je možné zavěsit nebo postavit na nožky, které nejsou součástí balení, takže je potřeba je dokoupit. Sestava se dodává v demontu.

obývací stěna ANTOFALLA 14

Použití bílé barvy a lesklých ploch dělá z této sestavy nejen stylový, ale i nadčasový kousek vybavení. Dokonale se hodí do každého interiéru a lze ji kombinovat s různými dalšími nábytkovými kousky. Detaily jsou propracované a kvalitní, takže nejenže nabízejí elegantní vzhled, ale také velkou odolnost a dlouhou životnost.

Pokud hledáte moderní a funkční řešení pro svůj obývací pokoj, není třeba hledat dál. S touto obývací stěnou budete mít dostatek úložného prostoru a zároveň budete moci pochlubit se skvělým vkusem v interiéru. Pokud vás tato sestava zaujala, navštivte webové stránky https://www.crosta.cz/produkt/obyvaci-stena-antofalla-14-bila-bily-lesk a objednejte si svůj vlastní kus.