Sprchová zástěna Walk-in 100 cm: luxusní design v zlaté barvě SATBWI100ZAVZ

Sprchová zástěna walk-in, výplň je z čirého skla bez dekoru.

Sprchová zástěna Walk-in 100 cm

Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Toto luxusní provedení sprchové zástěny vám zajistí pohodlné a elegantní sprchování. Použití čirého skla bez dekoru dodá tomuto kousku široké využití i v moderních koupelnách.

Nelze otevřít – pevný systém. To znamená, že tato sprchová zástěna je určena především pro koupelny s dostatečným prostorem, kde není třeba se příliš ohýbat.

Detail sprchové zástěny Walk-in 100 cm

Úpravy designu u produktu SATBWI100ZAVZ

Tuto sprchovou zástěnu lze použít pro levou i pravou orientaci dveří.

Produkt je opatřen speciální úpravou, kterou tvoří dekorační prvky v zlaté barvě. Tyto prvky dodávají zástěně prémiovější vzhled a zvyšují kvalitu a celkovou hodnotu produktu.

Sprchová zástěna Walk-in 100 cm - zlatá barva

Odkaz na produkt: Pro důkladnější prozkoumání produktu, můžete navštívit stránky našeho e-shopu www.nabyteklevneji.cz/sprchova-zastena-walk-in-100-cm-sat-v-barve-profilu-zlata-satbwi100zavz. Naše společnost garantuje pouze kvalitní a ověřené produkty, takže si můžete být jisti, že nakupujete produkt, který pro vás bude dlouhodobě spolehlivý.

Závěrem

Základem každého koupelnového exteriéru je kvalitní a funkční zástěna. Sprchová zástěna Walk-in 100 cm přináší uživateli luxusní zážitek při sprchování a stává se moderním kouskem do koupelny.