Šedý kameninový hrnek s objemem 0,44 l od COSTA NOVA MADEIRA


Šedý kameninový hrnek od COSTA NOVA MADEIRA

Soustřeďte se na svůj nápoj s tímto jemně tvarovaným hrnkem

je dokonalým doplňkem pro vaše oblíbené nápoje. Tento hrnek má jemně tvarované ucho, které se pěkně přizpůsobí vaši ruce a zaručí tak pohodlné držení. S tímto hrnkem dokonale soustředíte všechnu svoji pozornost na chuť a vůni svého nápoje.

Užijte si výrazný starožitný efekt

Toto kameninové nádobí má světle šedou glazuru s popraskaným designem, což z něj evo@@kuje výrazný starožitný efekt. Světle šedá barva s přírodním popraskaným designem dává velmi zajímavý vizuální efekt. Je to hrnek, který určitě nejdete nikde jinde.

Dotek přírody v tomto zemitém stylu

Tento hrnek od COSTA NOVA MADEIRA přináší nejen výrazný starožitný efekt, ale také zemitý styl přírodních materiálů. Šedý kameninový materiál zajišťuje, že každý kousek je originální a je to také důvod, proč každý hrnek může mít malé odchylky v glazurování a designu a tím získá osobitý charakter.

Šedý kameninový hrnek od COSTA NOVA MADEIRA

Tento hrnek je nejen krásný, ale také praktický. Díky své velikosti 0,44 l je ideální na ochutnávání různých nápojů jako jsou čaj, káva nebo kakao. Navíc díky svému kameninovému materiálu zůstane váš nápoj po celou dobu teplý.

Závěr

Nápoj si zaslouží nejen vaši pozornost, ale také dokonalou prezentaci a to s šedým kameninovým hrnkem od COSTA NOVA MADEIRA. Jemné tvarování a pohodlné ucho vám poskytnou dokonale soustředění na chuť a vůni vašeho oblíbeného nápoje. Světle šedá glazura s popraskaným designem doplňuje zemitý styl přírodních materiálů, takže váš hrnek bude originální a jedinečný. Užijte si dokonalost a pohodlí s tímto šedým kameninovým hrnkem od COSTA NOVA MADEIRA.

Pro koupi tohoto krásného hrnku navštivte stránky firmy www.nabyteklevneji.cz