Sada 6 porcelánových talířů Mia Bleu Pasta s modrými květy pro dezert, ⌀ 19 cm

Co si budeme povídat, nehledě na vybranost každého z chodů, u některých strávníků zabodujete teprve, až naservírujete dezert. Ostatně za takové první republiky by ani řádný oběd bez sladké tečky neobešel.

Vybavte se stylovou sadou dezertních talířků, ze kterých bude koláč voňavější, čokoládový dort svůdnější a sušenky máslovější.

Porcelánové talířky s modrými květy

Talířky jsou vyrobeny z kvalitního bílého porcelánu a zdobeny modrými květy. Každý talířek má průměr 19 cm, což je ideální velikost pro dezert. Celá sada obsahuje 6 talířků, takže máte dostatek pro případ návštěvy nebo rodinné oslavy.

Porcelánové talířky s modrými květy

Talířky jsou vhodné pro každodenní použití, ale i pro speciální příležitosti. Kombinují se s různými dekory a doplňky, takže můžete vytvořit vlastní originální vzhled.

Nakupování na Codina.cz

Vyberte si kvalitní porcelánové talířky Mia Bleu Pasta s modrými květy na Codina.cz. Nakupování na našem e-shopu je jednoduché a rychlé. Stačí vám jen několik kliknutí a zboží bude doručeno až k vám domů nebo do vašeho podniku.

Prohlédněte si také další nabídku nádobí na Codina.cz a vyberte si to své. U nás najdete kvalitní zboží za vynikající ceny.

Odkaz na Codina.cz

Nezapomeňte si po koupi užít spleen toho, jak z vašich dezertů bude opravdový zážitek.