Oranžový kusový koberec Croco od KARE Design

Proč si vybrat koberec Croco?

Potřebujete rozjasnit interiér a máte rádi přírodní materiály? Potom je kusový koberec Croco pro vás ten pravý! Ručně vyrobený koberec z hovězí kůže má nepravidelný tvar a jasně oranžovou barvu se vzorem krokodýlí kůže.

Unikátní design pro váš domov – krásný koberec je výrazným prvkem, který můžete použít kdekoliv v interiéru. Jedinečným způsobem oživí dřevěné podlahy nebo zateplí podlahy vyrobené z dlažby.

Jemná a trvanlivá kůže – hovězí kůže, ze které je koberec Croco vyroben, je velmi jemná a zároveň velmi trvanlivá. Můžete si tak být jisti, že vám kusový koberec Croco slouží dlouhá léta.

Více barevných variant – pokud oranžová není vaše oblíbená barva, na výběr máte také leopardí kusový koberec se vzorem leopardí kůže. Pro milovníky tohoto vzoru jsou k dispozici také další produkty od KARE Design.

Vynikající kvalita za rozumnou cenu – koberec Croco je vyroben z prvotřídních materiálů a vyrábí se ručně. Pomocí této kvalitní technologie je dosaženo perfektního vzhledu a vysoké trvanlivosti. A přesto je cena koberce velmi rozumná.

Pojďte si prohlédnout oranžový kusový koberec Croco od KARE Design na nabytekted.cz a zvýrazněte svůj interiér s tímto nevšedním kouskem.

oranžový kusový koberec Croco

Jaký typ interiéru se hodí pro koberec Croco?

Koberec Croco je u nás nejčastěji používán v moderních, minimalistických interiérech – jeho výrazná barva a unikátní tvar přinesou do každé místnosti nádech luxusu a originality. Vynikne například na světlé podlaze či v kombinaci s kovovými a skleněnými prvky.

Ale nebojte se experimentovat – koberec Croco se dokáže přizpůsobit i jiným stylům interiérů. Určitě bude vynikajícím doplňkem i v rustikálnějších a ekologičtějších interiérech, kde se uplatní jeho přírodní materiál.

oranžový kusový koberec Croco v interiéru

Jak se starat o koberec Croco?

Pro udržení koberce Croco v té nejlepší kondici doporučujeme pravidelně vysávat a čistit speciálními výrobky pro kůže, které najdete například v obchodech se zvířecími potřebami. Díky tomu bude váš koberec vypadat jako nový a vy se jím budete moci dlouhá léta těšit.

– unikátní design, vynikající kvalita, trvanlivost a rozumná cena. Takový koberec se určitě bude hodit do interiéru tvého bytu!