Novinka na trhu: Stojací lampa Opviq Lambader v hnědé/šedé barvě v výšce 153 cm

Stojací lampa Lambader potěší všechny milovníky originálních a jedinečných dekorativních prvků interiérového designu. Je ideálním zdrojem dostatečného světla při večerní relaxaci a navíc bude velmi originálním a dominantím prvkem obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny. Lampa bude dokonale ladit s dekorem v industriálním či moderním stylu.

Stojací lampa Opviq Lambader

Tělo je z kvalitního dřeva a je doplněno o módní látkové stínidlo. Tlačítko zapnutí/vypnutí se nachází na kabelu. Lambader je určena pro žárovku s paticí E27, příkonem maximálně 60 W a napětím okolo 220-240 V.

Jaké jsou výhody stojací lampy Opviq Lambader?

Doplní váš interiér: Elegantní a moderní design doplní váš interiér. Lambader se stane dominantním prvkem v obývacím pokoji, ložnici nebo pracovně. Je to více než jen zdroj světla, je to krásný kus nábytku.

Pro každý styl zařízení: Stojací lampa Opviq Lambader bude ladit s každým stylem zařízení. Ladí perfektně s interiérem v industriálním, moderním, minimalistickém a v mnoha dalších stylech.

Stojací lampa Opviq Lambader v industriálním stylu

Příjemné světlo: Díky stínidlu zajišťuje stojací lampa Opviq Lambader příjemné a dostatečné světlo. Je ideální pro večerní relaxaci s knihou, nebo pro práci při noční směně.

Jednoduché ovládání: Tlačítko zapnutí/vypnutí se nachází na kabelu. Takže nemusíte hledat spínač na stěně nebo na těle lampy. Stačí jen zmáčknout tlačítko na kabelu.

Stojací lampa Opviq Lambader v obývacím pokoji

Vysoká kvalita: Lampa je vyrobena z kvalitního dřeva a má látkové stínidlo. To zajišťuje, že lampa vydrží dlouhá léta bez poškození.

Pěkná dekorace: Stojací lampa Opviq Lambader má jemné linie a je elegantní a moderní. Může být pěkným dekorativním prvkem v obývacím pokoji, ložnici nebo pracovně.

Stojací lampa Opviq Lambader na nočním stolku

Předně, jak jste si již určitě všimli, je stojací lampa Opviq Lambader opravdu originální a jedinečná. Je ideálním zdrojem dostatečného světla při večerní relaxaci a navíc bude velmi dominantním prvkem ve vašem interiéru. Naše stojací lampa bude dokonale ladit s dekorem v industriálním či moderním stylu, takže si ji můžete snadno pořídit, aniž byste se museli obávat, zda bude ladit s vaším interiérem.

Pokud se vám stojací lampa Opviq Lambader líbí a chtěli byste ji zakoupit, můžete si ji objednat na našem webu v sekci Lampy -> Stojací lampy.