Nová obývací stěna od HALMAR: Renov v bílografitovém provedení

Tato obývací stěna zaujme především svým originálním vzhledem, dodá interiéru neobvyklý styl a zdůrazní jeho přednosti. Nabízí spoustu úložného prostoru v podobě police, TV stolku a skříněk, do kterých se dokonale vejdou drobné předměty každodenního použití. Nábytek je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které zaručují vysokou životnost. Konstrukce je z matné bílé MDF, dvířka jsou vyrobená ve vysokém lesku grafitové barvy s plastovými úchyty.

Komoda není součástí.

Nabízíme vám obývací stěnu Renov v bílografitovém provedení, která bude skvělým doplňkem vašeho domova. Tuto skvělou stěnu si můžete zakoupit na našem e-shopu https://www.bestnabytek.cz/produkt/halmar-obyvaci-stena-renov-bila-grafit-2.

Výhody obývací stěny Renov

Tato obývací stěna nabízí nejen originální vzhled, ale také skvělé úložné prostory. Police, TV stůl a skříněky poskytují dostatek prostoru pro uložení drobných předmětů. Stěna je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, jako je MDF mat, MDF lesk a plast. Dvířka jsou vyrobená ve vysokém lesku grafitové barvy s plastovými úchyty. LED osvětlení dokonale doplňuje celkový design.

Rozměry obývací stěny Renov

Obývací stěna Renov má šířku 200 cm, hloubku 43 cm a výšku 195 cm. Tyto rozměry jsou optimální pro většinu obývacích pokojů.

Ostatní kousky ze série Renov

Obývací stěna Renov je součástí série nábytku od firmy HALMAR. Pokud vás zaujal design a kvalita této obývací stěny, určitě byste měli nahlédnout i na další produkty ze série Renov.

Obývací stěna Renov

Přemýšlíte, jakým způsobem oživit váš obývací pokoj a hledáte originální řešení úložného prostoru? Obývací stěna Renov, vyrobená z vysoce kvalitních materiálů a s úložným prostorem v podobě police, TV stolu a skříněk, bude skvělou volbou. Zakupte ji přímo na našem e-shopu na odkazu https://www.bestnabytek.cz/produkt/halmar-obyvaci-stena-renov-bila-grafit-2 a udělejte si doma útulný a moderní prostor.