Moderní počítačový stůl B16 s kombinací pravého dubu sonoma a wenge


Moderní počítačový stůl B16

Počítačový stůl B16

Stůl je vhodný do kanceláře i do dětského pokoje. Využití najde při práci s počítačem i při psaní domácích úkolů.

Design

Počítačový stůl B16 je moderní a elegantní. Jeho kombinace pravého dubu sonoma a wenge působí velmi příjemně a hodí se do každého prostředí. Je dokonalým řešením pro ty, kteří chtějí mít všechno pod kontrolou a zároveň mít krásně vyladěný interiér.

Funkčnost

Počítačový stůl B16 je velmi praktický a funkční. Díky svému designu se hodí do menších i větších prostor a nabízí tak možnost efektivně využít svou pracovní zónu. O to se postarají i dvě police, kde se dá uložit veškerý psací a elektronický materiál, který potřebujete.

Kvalita

Počítačový stůl B16 je vyroben z odolného dřeva, díky čemuž je velmi odolný a vydrží mnoho let. Jeho povrch je snadno udržovatelný a odolává otěru a prasknutím. Navíc je pěkně opracovaný a jeho detaily jsou pečlivě propracované.

Cena

Počítačový stůl B16 je sice vyroben z kvalitních materiálů a jeho design je dokonalý, ale to vůbec neznamená, že musí být drahý. Díky webovému obchodu Nábytek levněji ho můžete mít za velmi příznivou cenu. Navíc si můžete vybrat ze 4 barvových provedení.