Moderní PC stůl Tempo Kondela LARISTOTE v dub sonoma/bílé barvě

je ideálním řešením pro váš pracovní nebo studijní prostor. S třemi zásuvkami a otevřeným prostorem je tento dřevěný počítačový stůl praktický a univerzální.

Provedení

Díky univerzálnímu provedení můžete zásuvky umístit doprava nebo doleva podle svých potřeb. Stůl je vyroben z kvalitní fóliované dřevotřísky v barevném odstínu dub sonoma / bílá, což zajišťuje moderní a elegantní vzhled stolu.

Stůl má šuplík o rozměru ŠxV 39,5×18,7 cm a otevřený prostor o rozměru ŠxV 39,5×13 cm. Tloušťka materiálu stolu je 15 mm, což zajišťuje pevnost a stabilitu stolu.

Tento moderní PC stůl Tempo Kondela LARISTOTE v dub sonoma/bílé barvě je dodáván v demontovaném stavu. Díky snadné montáži si však stůl můžete snadno a rychle sestavit podle přiložených instrukcí.

Design

Design tohoto počítačového stolu je moderní a elegantní, což z něj činí ideální volbu pro vaše pracovní nebo studijní prostředí. Dřevěný materiál v kombinaci s bílou barvou stolu dodává prostoru kancelářskou atmosféru a zvyšuje efektivitu vašeho pracovního výkonu.

Stůl má také praktické rozměry, díky nimž se snadno vejde do každé místnosti a umožní vám tvořit a pracovat v komfortu.

Pokud hledáte moderní a praktický počítačový stůl, je PC stůl Tempo Kondela LARISTOTE v dub sonoma/bílé barvě tou pravou volbou pro vás. S třemi zásuvkami a otevřeným prostorem, které můžete umístit podle svých potřeb, a moderním designem se tento stůl stane nezbytnou součástí vašeho pracovního prostoru!

Výrobek si můžete zakoupit na stránkách našeho obchodu esrom.cz.

Moderní PC stůl Tempo Kondela LARISTOTE v dub sonoma/bílé barvě