Lívanečník královské krásy – 7 lívanců z Nordic Ware Snowflake

Američané jsou přímo přeborníky v lívanečkách všech podob a chutí. Proto není divu, že s nimi umí kouzlit i po estetické a funkční stránce. Důkazem je lívanečník plný nevšedních vzorů, které budou skvělými snídaňovými společníky pro vaše děti. A přiznejme si to – i pro vás, protože kdo by odolal podobnému rannímu probuzení.

Lívanečník na 7 lívanců Nordic Ware Snowflake

Funkčnost lívanečníku Nordic Ware Snowflake

Lívanečník je vyroben z masivního litého hliníku, který zajišťuje perfektní rozvod tepla. Sám výrobce tak doporučuje snížit při smažení teplotu klidně až o 15°C, než se píše v receptech. Nepřilnavý povrch navíc zajišťuje, že nebudete potřebovat formu vymazávat, a přesto se budou lívance skvěle otáčet. Vhodné na všechny typy sporáků kromě indukce.

Poznámka: Průměr jednoho lívance je 7,5 cm.

Pokud hledáte něco, co vás bude bavit při vaření, lívanečník Nordic Ware Snowflake je pro vás jako stvořený. Jeho nevšední design s motivem sněhové vločky je ozdobou každé kuchyně a lívanci z něj jsou nejen chutné, ale i krásné.

Kde koupit lívanečník Nordic Ware Snowflake?

Líbí se vám tento lívanečník a chcete ho ihned získat? Stačí navštívit e-shop Velký nábytek, kde ho můžete zakoupit za skvělou cenu a s garancí kvality od renomovaného výrobce Nordic Ware.

Lívanečník na 7 lívanců Nordic Ware Snowflake