Křeslo VELOX 1 v béžové látce – moderní a pohodlné řešení pro Váš domov


Styl a vzhled křesla

Křeslo VELOX 1 v světle béžové látce Inari 22 s kombinací ořechového dřeva je moderní a sofistikované. Látka je hebká a příjemná na dotek, což zajišťuje maximální pohodlí. Toto křeslo bude dokonalou volbou pro Váš obývací pokoj, pracovnu nebo ložnici. Křeslo VELOX 1 je pohodlné a elegantní a dodá Vašemu interiéru navíc nadčasovou atmosféru.

Proč je křeslo VELOX 1 tak komfortní?

Křeslo je vyplněno kvalitní polyuretanovou pěnou T25, která poskytuje skvělé sedací vlastnosti. Díky této pěně bude Vaše sedáni pohodlné a pevné. Křeslo VELOX 1 má výšku sedu 40 cm a hloubku sedu 54 cm, takže poskytuje dostatek prostoru pro uvolnění Vašeho těla. Nejen, že je toto křeslo velmi pohodlné, ale také je to jednoduché a snadné k použití.

Vhodné a praktické rozměry pro Váš interiér

Křeslo VELOX 1 má rozměry 80 x 80 x 105 cm, což ho dělá praktickým a vhodným do většiny interiérů. Jeho rozměry jsou ideální pro malé i větší místnosti. Může fungovat jako zvýraznění hlavního kusu nábytku nebo může posloužit jako jednoduchý prvek, který pohladí Váš zrak.

Záruka

Křeslo VELOX 1 má záruku 24 měsíců, takže pokud se objeví jakákoliv závada, můžete být klidní, že Váš nákup je stále chráněn.

Zakoupit křeslo VELOX 1 zde:
https://www.codina.cz/produkt/kreslo-velox-1-svetle-bezova-latka

Závěr

Křeslo VELOX 1 v béžové látce je kvalitní a pohodlné řešení pro Váš domov. Jeho moderní vzhled s dobře zvolenou kombinací materiálů dodá Vašemu interiéru nadčasovou atmosféru. Pokud hledáte křeslo, které bude krásné a pohodlné současně, křeslo VELOX 1 je pro Vás tou nejlepší volbou.