Krásný kus přírody na vašem stole: STOLNÍ SVÍTIDLO Landscape, E14, 34 cm


Úvod

STOLNÍ SVÍTIDLO Landscape je krásný kus přírody, který může ozdobit váš stůl, noční stolky nebo poličku. Své jméno dostalo podle svého krásného designu, který připomíná krajinu. Tento stolní svítidlo je vyrobeno z kovu a skla, má rozměry 34 cm a je doplněno klasickým závitem E14. Navíc, v naší nabídce ho najdete v zajímavé odstínu rezava. Chcete-li se podívat na tento kousek blíže, můžete zavítat na naše stránky https://www.esrom.cz/produkt/landscape-stolni-svitidlo-e14-34-cm.

Design

STOLNÍ SVÍTIDLO Landscape je na první pohled krásný kus designu, který vám zaručeně zvedne náladu. Jeho originální vzhled připomíná krajinu, všechny důležité prvky jsou v něm slícovány v dokonalé harmonii. Každý detail byl pečlivě zpracován a díky tomu toto stolní svítidlo působí velmi vkusně. Na stůl nebo poličku navíc dodá moderní prosvětlení, díky kterému bude celý interiér zářit novým světlem.

Světlo

STOLNÍ SVÍTIDLO Landscape funguje s klasickým závitem E14, což znamená, že můžete volit z širokého sortimentu žárovek. Tyto žárovky jsou navíc velmi úsporné a výkonné, takže nehrozí ani přílišný nárůst vaší kabelového účtu. Světlo můžete navíc přizpůsobit vašim potřebám. Je to ideální řešení pro ty, kteří chtějí mít krásné prosvícení v těch nejtmavších místnostech.

Materiál

STOLNÍ SVÍTIDLO Landscape je vyrobeno z kvalitního kovu a skla, což zaručuje jeho dlouhou životnost a odolnost. Kov je ošetřen proti rzi a sklo odolává vysokým teplotám, takže při jeho používání nehrozí žádné nebezpečí. Navíc, svítidlo je velmi snadné udržovat, stačí ho jen občas očistit od prachu.

Závěr

STOLNÍ SVÍTIDLO Landscape je dokonalým prvkem do vašeho domova, který dodá vášmu interiéru nádech té nejmodernější elegance. Jeho krásný tvar, kvalitní materiál a úsporné světlo ho dělají ideálním doplňkem pro každý typ domova. Navíc, jeho praktické rozměry umožňují jeho snadné umístění kdekoliv v domě. Pokud váháte s výběrem svítidla, které by skvěle doplnilo váš interiér, neváhejte a zainvestujte do tohoto kousku přírody. Koupit ho můžete na našich stránkách https://www.esrom.cz/produkt/landscape-stolni-svitidlo-e14-34-cm.

STOLNÍ SVÍTIDLO Landscape