Deka z mikrovlákna DecoKing Sardi amarantová: Pohodlný kousek do vaší ložnice ve velikosti 170×200

Měkká a na dotek příjemná deka Sardi je ušita z kvalitního mikrovlákna, což zaručuje, že se bude skvěle omotávat kolem vašeho těla. Kromě toho je deka velmi lehká, takže si ji můžete nosit s sebou kamkoliv. Když se vám bude chtít po práci trochu odpočinout, můžete si ji pohodlně přehodit přes ramena a těšit se z tepla, které vám poskytne.

Vzor rybích šupin a krásné barvy

Zdobí jí vzor rybích šupin, který připomíná mořský svět a dodává dekám zajímavý vzhled. Můžete si vybrat z několika krásných barev, například amarantové, modré, růžové, zelené a dalších. Tak si určitě vyberete tu, která se nejvíce hodí k vašemu zařízení ložnice.

Pokud hledáte kvalitní a dlouho trvající deku, která bude nejen věrným společníkem za chladných večerů, ale skvěle poslouží také jako stylový přehoz na postel, máte ho před sebou!

Specifikace produktu

Materiál: 100% mikrovlákno

Gramáž: 260g/m2

Přejděte na stránku produktu na našem webu Interierio.cz, kde si můžete deku objednat a získat další informace.

Deka z mikrovlákna DecoKing Sardi amarantová

Pokud máte rádi mořský styl a chtěli byste do vaší ložnice přidat nějaký nový doplněk, určitě byste si měli pořídit deku Sardi. Její krásný a neotřelý design se bude velmi pěkně snoubit s jinými prvky v mořském provedení. Navíc vám bude sloužit jako teplý a pohodlný společník po celý rok.

Deka z mikrovlákna DecoKing Sardi modrá

Deka z mikrovlákna DecoKing Sardi amarantová je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí mít v ložnici něco nového a zajímavého. Tato deka je hezká, praktická, pohodlná a navíc se jí snadno udržuje. V hlubším zimním období si ji skvěle oblíbíte, ale stejně tak si ji můžete pořídit pro zútulnění vašeho interiéru i během jarních nebo letních měsíců.