Bavlněný dekorativní povlak Green Gate Aslaug pro polštář o rozměrech 50 x 50 cm

Bavlněný dekorativní povlak na polštář je jedním z prvků, které mohou výrazně ovlivnit atmosféru v místnosti a vylepšit celkový design interiéru. Pokud hledáte kvalitní a originální povlak na polštář, určitě si všimněte skvělé nabídky na stránkách www.bestnabytek.cz. Tam najdete mimo jiné také krásný povlak Green Gate Aslaug.

Povlak od značky Green Gate

Značka Green Gate sídlí v Dánsku a specializuje se na výrobu krásného keramického zboží, textilu a dalších doplňků do domácnosti. Jejich produkty jsou nejen krásné, ale také velmi kvalitní a praktické. Také povlak Green Gate Aslaug nabízí mnoho skvělých vlastností.

Popis designu a materiálu

Povlak Green Gate Aslaug má rozměry 50 x 50 cm a je vyroben z kvalitní bavlny. Na přední straně povlaku najdete krásné květinové motivy v různých odstínech modré, zelené a okrové barvy. Na pozadí se vine vlnovka v odstínech slonové kosti. Tento povlak se skvěle hodí k různým typům nábytku, ale zejména k rustikálním, vintage nebo romantickým stylům zařízení.

Bavlněný dekorativní povlak Green Gate Aslaug

Perfektní doplněk pro vytvoření harmonické atmosféry

Povlak na polštář Green Gate Aslaug je více než jen praktický doplněk nábytku. Je také jedním z prvků, které ovlivňují celkovou atmosféru v místnosti. Krásné květinové motivy a kvalitní bavlněný materiál výrazně zlepší design interiéru a přispějí k tomu, že si v místnosti budete připadat příjemněji a pohodlněji. Pokud chcete svou domácnost vylepšit o kvalitní a originální povlak na polštář, určitě navštivte stránky www.bestnabytek.cz a vyberte si tento krásný kousek od značky Green Gate.