Autronic Houpací křeslo RK-029 NAT – ideální volba pro pohodlný odpočinek

Autronic Houpací křeslo RK-029 NAT je klasickým a nadčasovým kouskem nábytku, jehož design nás provází již několik generací. Je to jedinečný kousek, který přináší pohodu a relaxaci do mnoha domácností.

Překrásný design

To, co se při pohledu na toto křeslo prvně vybaví, je jeho krásný design. Autronic Houpací křeslo RK-029 NAT je ideální volbou pro všechny, kteří rádi kombinují klasiku s moderním.

Zapadne do každého interiéru

Křeslo zapadne do jakéhokoliv stylově zařízeného interiéru a v každém prostoru působí jako skvělý solitér. Můžete si v jeho pohodlí přečíst knížku, hrát hry či on-line komunikovat a nebo si jen nechat uspávat při jeho lehkém houpání.

Jeho konstrukce nabízí pohodu a relaxaci

Křeslo je vyrobeno z ohýbané bukové překližky v přírodním odstínu a lakováno transparentním lakem. Výplet sedáku i opěráku je z pravého ratanu, také v přírodním odstínu. Díky této kombinaci přináší křeslo pocit stability a pohodlí.

Děti ho zbožňují

Toto křeslo je ideální volbou i pro rodiny s dětmi. Děti ho zbožňují. Můžou si na něm hrát, číst nebo se na něm jen tak houpat.

Skvělá kvalita a dlouhá životnost

Tento nábytek je nenahraditelný kousek pro každou domácnost. Díky skvělé kvalitě a pečlivé výrobě se můžete spolehnout na jeho velkou životnost a maximální pohodlí.

Jednoduchá montáž

Křeslo Autronic Houpací křeslo RK-029 NAT se dodává v demontu. Montáž je nicméně velmi jednoduchá a můžete si ji zvládnout vyrobit sami doma.

Pokud chcete zažít skvělý pocit pohody a relaxace, doporučujeme Vám vyzkoušet Autronic Houpací křeslo RK-029 NAT. Do jeho pohodlí se budete rádi vracet a už nikdy ho nebudete chtít opustit.

Zdroj: VybirEjNabytek.cz

Autronic Houpací křeslo RK-029 NAT