ASIR Nástěnná dekorace BETTER TOGETHER s LED osvětlením v červené barvě


Lépe spolupracovat

Nástěnná dekorace BETTER TOGETHER potěší milovníky angličtiny a červeně osvětlí zeď například v pracovně, nebo ve studentském pokoji. Tato dekorace zobrazuje anglický nápis: „Lépe spolupracovat“, takže bude ideálním doplňkem pro každého, kdo se snaží rozvíjet své mezikulturní komunikační dovednosti a zlepšovat vztahy mezi lidmi.

ASIR Nástěnná dekorace je vyrobena z vodotěsného neonového PVC pěnového materiálu a flexibilních neonových proužků v červené barvě. Díky tomu bude tato dekorace vypadat skvěle na zdi a přitom bude odolná vůči vodě a prachu.

Celkový rozměr ASIR Nástěnné dekorace je: Šířka: 84 cm, Hloubka: 2 cm, Výška: 16 cm. To znamená, že bude perfektně padnout na běžnou velikost zdi. Navíc je vybavena zásuvkou/zástrčkou typu C 8 W-10 W/metr A+ a tlačítkem zapnutí/vypnutí na kabelu, takže ji bude snadné zapojit a ovládat.

Provozní napětí ASIR Nástěnné dekorace je DC 12 V IP67 a výstupní adaptér 12 V 2A DC. Délka kabelu je 375 cm a celková spotřeba energie je 22,68 wattů.

Pokud hledáte skvělý doplněk do svého pokoje, který bude zároveň užitečnou pomůckou pro rozvíjení mezikulturních dovedností, je pro vás tou správnou volbou! Zajisté budete s touto dekorací spokojeni.

Nakupujte na adrese: https://www.naradi-cz.cz/produkt/asir-nastenna-dekorace-s-led-osvetlenim-better-together-cervena

Nástěnná dekorace BETTER TOGETHER s LED osvětlením v červené barvě

ASIR Nástěnná dekorace BETTER TOGETHER v červené barvě na zdi

ASIR Nástěnná dekorace BETTER TOGETHER s LED osvětlením na zdi v pracovně